Rok szkolny w szkołach zaocznych rozpoczęty!

7 września o godz. 8:15 w murach Zespołu Szkół im Józefa Nojego w Czarnkowie rozpoczął się nowy rok szkolny 2024/2025 dla słuchaczy w oddziałach szkoły zaocznej Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i Szkoły Policealnej. Pani Anna Zalewska w imieniu dyrektora szkoły Pana Jana Palacza przywitała wszystkich zgromadzonych słuchaczy oraz nauczycieli. Przedstawiła główne informacje wynikające z organizacji szkoły zaocznej oraz życzyła wszystkim słuchaczom i nauczycielom dobrego roku szkolnego.  Grupy wraz ze swoimi opiekunami rozeszły się do przydzielonych sal, gdzie miała miejsce konferencja instruktażowa, dotycząca najważniejszych spraw wynikających z organizacji szkoły.  Następnie rozpoczęły się zajęcia dydaktyczne.

Życzymy dobrego roku szkolnego!