Rok szkolny 2024/2025 uważamy za otwarty!!!

Czas rozwinąć skrzydła… nauka to podróż, która trwa przez całe życie… Jim Stovall

W poniedziałkowy poranek, 2 września 2024 r., uczniowie klas pierwszych wraz z zaproszonymi gośćmi, dyrekcją, kierownictwem szkoły, kadrą pedagogiczną i pracownikami uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny. Z tej okazji starosta czarnkowsko-trzcianecki Pan Grzegorz Bogacz oraz Dyrektor szkoły Pan Jan Palacz złożyli uczniom i nauczycielom życzenia owocnej i spokojnej pracy w nadchodzącym czasie. Podczas apelu zwrócono uwagę na 85 rocznicę wybuchu II wojny światowej, a uczniowie rozpoczynający naukę w czarnkowskiej GÓRCE, złożyli ślubowanie.

Uczniowie starszych klas rozpoczęli nowy rok szkolny podczas spotkań z wychowawcami, które odbyły się w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Na ten czas nowych obowiązków, zadań i wyzwań życzymy wytrwałości oraz samych sukcesów, które rozsławią imię naszej szkoły na terenie gminy, powiatu, województwa, a nawet kraju.