Wakacje, wakacje!

21 czerwca  czarnkowska „Górka”, jak wszystkie szkoły w Polsce zakończyła rok szkolny 2023/2024. Zaproszenia na uroczystość skierowane były do firm: Meblomor, Steico, Seaking, Plastmet,  Komat, Alco – Mot, Metrolog, których przedstawiciele uświetnili uroczystość. Wśród zaproszonych gości na uroczystości obecny był również wicestarosta Czarnkowsko – Trzcianecki Pan Tadeusz Teterus.

Uroczystość miała szczególny charakter, ponieważ uczniowie klas trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia kończyli szkołę. Był czas na przemówienia, refleksję, radości, podziękowania, wzruszenia. Na scenie pojawili się nagrodzeni uczniowie  za wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia przynoszące zaszczyt szkole i rodzicom. Swoich aktywnych uczniów nagrodzili pracodawcy, a organ prowadzący szkołę wręczył nagrody uznania za najwyższe średnie w klasach Branżowej  Szkoły I Stopnia i Technikum.

Uczniowie podziękowali wszystkim obecnym gościom za wsparcie, zaangażowanie, aktywną pracę. Z ich inicjatywy nieobecnym pracodawcom podziękowania zostały dostarczone.

Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się część artystyczna.

Nagrodzonym  uczniom – GRATULUJEMY i życzymy wszystkim udanych wakacji!!!